גינה ירוקה ונעימה יותר

אומנם אנחנו כבר בשיאו של הקיץ, אך אין זו סיבה שלא ננסה לשדרג את המראה של הגן או הגינה שלנו. צפויים לנו עוד הרבה ימים ובעיקר ערבים ולילות, בהן נרצה לשבת בגינה וליהנות מארוחה טובה, עם בני משפחה או חברים, אל מול הירח והכוכבים, בתחושה אמיתית ואינסופית של חופש ושלווה. בשביל שנוכל ליהנות באמת מתחושה זו, הגיע הזמן לחשוב כיצד אנחנו יכולים לשדרג את הגן שלנו.

בשביל לשדרג את הגן, אנחנו צריכים לחלק את העבודה ל-3 חלקים מרכזיים:

1. החלק הראשון מתייחס למראה הגן עצמו.

2. החלק השני, לאלמנטים שונים, תוספות, שיהפכו את הגן שלנו למקום שניתן לשהות בו ובצורה נעימה.

3. החלק השלישי שהוא העיקרי בסיפור שלנו, מתייחס לריהוט הגן ורהיטי הגינה השונים.

איך נשדרג את מראה הגן?

במידה ודאגתם לכך במהלך כל השנה, אז אין סיבה שהקיץ יהיה שונה או שתצטרכו לעבוד קשה מדי בקיץ. מדובר על ניכוש עשבים, לגזום את הדשא, לסדר את הפרחים והצמחים, במילים אחרות, לדאוג שלגן יהיה מראה מטופח. לשם כך, מוטב להזמין גנן מקצועי שיעבוד עליו. במידה ואתם מעדיפים לעשות זאת בעצמכם, אז כל מה שאתם צריכים זה כלי גינה, לפנות לעצמכם שבת או שתיים, ולעבוד קצת.

אילו תוספות ניתן להוסיף לגינה שלנו?

גם פה, בהנחה ועשיתם את זה במהלך השנה או אם לא היה צורך, אז ייתכן מאוד שגם בקיץ לא תצטרכו לעבוד קשה. כשאנחנו מדברים על תוספות, הכוונה לתאורה טובה, פרגולה במידה ויש צורך וניתן לבנות, מכשירים נגד יתושים ומזיקים, ואפילו רמקולים שתוכלו לשמוע בעזרתם מוזיקה. מן הסתם מדובר בהוצאה גדולה, אז אולי רצוי לחלק אותה על פי הצורך, ולא להוסיף הכל בבת אחת, אלא על פי הצורך.

ולדבר העיקרי, כיצד ריהוט גן ישדרג את המראה שלו?

אפשר למצוא בגדול, שלושה סגנונות של ריהוט גן שיכולים גם לשדרג את המראה של הגן וגם לאפשר לכם, ליהנות מישיבה נוחה ונעימה בגינה שלכם:

– הסגנון ראשון הוא הסגנון הקלאסי: שולחנות וכיסאות מאלומיניום. מדובר על סגנון שמרני שמזכיר את הריהוט הישן. מדובר על ריהוט באמת יפה, הבעיה היא, שהוא לא מתאים לגינה בה יושבים חבר'ה צעירים למשל, וגם הוא לא נוח לישיבה ממושכת.

– הסגנון שני הוא ריהוט מפלסטיק: מדובר על הריהוט הכי פופולרי שיש, גם בגלל עלותו הנמוכה ובגם בזכות העובדה שהוא מאוד עמיד. כיום אפשר למצוא כסאות ושולחנות ושמשיות מפסלטיק בעיצובים שונים, בגדלים וצבעים מגוונים. מי שרוצה ליהנות מישיבה נוחה ונעימה, ללא ספק ימצא בריהוט זה את מה שהוא מחפש.

– הסגנון השלישי שתופס תאוצה בשנים האחרונות, הוא מה שמכונה "פינות זולה", ספות, פופים, כורסאות לגינה. מדובר, כנראה, על הריהוט הכי נוח ונעים לישיבה, הוא מתאים לכולם ומבטא בצורה מושלמת את הרעיון של שלווה. עם זאת קחו בחשבון, שבקיץ, עלול להיות מאוד לא נעים לשבת הרבה זמן על פופ או על ספה, בגלל החום. לכן מוטב אם תשימו את הפינה מתחת לפרגולה או ליד מצנן.

* המידע נמסר באדיבות צוות האתר יבוא-4U.