קבלן מפתח לפרויקט בניה ירוקה

בנייה ירוקה היא בנייה ידידותית לסביבה. פרויקטים אשר מתבצעים בבנייה ירוקה מתייחסים לכמה מרכיבים חשובים: בחירת אתר הפרויקט, חסכון בצריכת האנרגיה, חסכון במים, טיפול במי נגר, פיתוח שטחים לא בנויים של האתר, אקולוגיה, שימוש בחומרים ירוקים בעת הבנייה, ניהול אתר הבנייה ואיכות הבניין מבחינת נגישות לאור טבע, נוף ואוורור החללים ועוד.

 

מהי בנייה ירוקה?

בנייה ירוקה היא בנייה אשר דוגלת באיכות הסביבה לחיים איכותיים יותר. בבנייה זאת משתמשים בחומרים ירוקים בעת הבנייה אשר אינם גורמים לזיהום הסביבה חסכון באנרגיה, בידוד אקוסטי, אוורור טבעי וכן בידוד תרמי ושיפור התאורה הטבעית על מנת לקבל בנייה באיכות גבוהה. על מנת לבנות בית בבנייה ירוקה ישנו צורך בשירותי קבלן מפתח לפרויקט בנייה ירוקה, קבלן מפתח לפרויקט בנייה ירוקה אתכם לאורך כל תהליך הבנייה, הקבלן בודק ומפקח שהבנייה מתבצעת בצורה הטובה ביותר ללא ליקויים בשטח על מנת שתקבלו בית ברמת גמר גבוהה וללא ליקויים הן מבחינת המפרט והתכנית שלו והן מבחינת התכנון והן מבחינת עמידה בלוחות הזמנים.

 

מהו קבלן מפתח לפרויקט בנייה ירוקה?

קבלן המפתח לפרויקט בנייה ירוקה אחראי על עבודות הבנייה משלב השלד ועד סיום העבודה על הפרויקט. הוא אחראי על איכות הבנייה הירוקה והעבודות בשטח בהתאם ללו"ז העומד לרשתו. במהלך הבנייה עצמה אחראי הקבלן להיות בקשר עם מהנדס הבניין ואדריכל הבניין על מנת לפקח על הבנייה בשטח. מעבר לכך, קבלן מפתח הוא מעסיק קבלני משנה בעת הצורך על מנת שיספקו ללקוח את כל הכלים והריצופים שהוא צריך באמצעות עבודה צמודה עם ספקים שונים.

 

מהו תפקידו של קבלן מפתח לפרויקט בנייה ירוקה?

התפקיד של קבלן מפתח לפרויקט בנייה ירוקה הוא עשיר ומגוון עד מאוד. קבלן המפתח לבנייה ירוקה אחראי על בדיקות התכניות לביצוע וכן התאמת התכניות, למנוי מהנדס מפקח על שלד הבניין, מינוי מנהל עבודה על ביצוע הפרויקט עצמו בשטח, ניהול העבודה בשטח עצמה, קשר עם הלקוחות, בקרת איכות, ניהול עבודה שוטפת וכן אחריות על הבטיחות באתר הבנייה. אחריות זאת המוטלת על קבלן המפתח הופכת את קבלן המפתח לפרויקט בנייה ירוקה לאדם חשוב מאוד בתהליך הבנייה.

 

חשיבות קבלן מפתח בפרויקט בנייה ירוקה

הודות לקבל מפתח בפרויקט בנייה ירוקה ניתן לקבל בנייה מפוקחת ואיכותית ללא ליקויים שונים. באמצעות קבלן המפתח ניתן לחסוך בזמן רב לאורך כל התהליך, מכיוון שמדובר על גורם אחד אשר מאשר את השירותים השונים אשר אותם מבצעים אנשי המקצוע וקבלני המשנה בבניית הבית. מעבר לכך, העבודה עימו היא רציפה בכל תהליך הבנייה כך שהפרויקט עצמו מסתיים מהר  ובזמן. עם קבלן המפתח לא צריך להתעסק עם קניית חומרים או ציוד מאחר שהקבלן עושה זאת. כמו כן, כל מה שקשור לתקלות בעבודת קבלני המשנה , קבלן מפתח לפרויקט בנייה ירוקה מטפל בתקלות אלה אל מול הגורמים השונים ופותר את התקלות ובכך חוסך לכם כסף רב במקום לשלם לכמה בעלי מקצוע.