שילוב של מעצב פנים בעת תכנון והקמת בית

אין ספק כי הקמה של בית היא תהליך ארוך, מורכב ולא זול בכלל, בין אם מדובר בתהליך הקמת דירות בשומרון או בתל אביב,
ולכן רבים מתלבטים האם לשלב מעצב פנים בתהליך או לבצע את העיצוב בכוחות עצמם, בעזרת תמונות השראה מהאינטרנט ויצירתיות עצמית.

 

ובכן, שילוב של מעצב פנים בתכנון ובהקמה של הבית הוא חשוב מאוד, וגם אם נדמה לכם כי ויתור על מעצב הפנים יחסוך לכם כסף רב, בסופו של דבר – ההשקעה תשתלם לכם. כיצד תוכלו לחסוך בעלויות מבלי לוותר על מעצב פנים, ומדוע כדאי לכם לעשות זאת? על כך תוכלו לקרוא במאמר הבא.

 

איך שילוב של מעצב פנים הוא משתלם, למרות ההוצאה הכספית הכרוכה בכך?

מעצב פנים אינו אחראי רק למראה החיצוני של הבית, שהוא ללא ספק חשוב, אלא גם אחראי ליצירת סביבת מגורים נעימה, נוחה ומותאמת לצרכים שלכם. מעצב פנים ידע כיצד לשלב בבית פתרונות אחסון שיעזרו לכם לשמור עליו מסודר כל הזמן, הוא ידע היכן למקם את התאורה בכדי ליצור אווירה מיוחדת ומראה מרווח יותר של החללים, הוא ידע כיצד לבחור ריהוט שלא תמאסו בו לאחר שנה-שנתיים, ומעל הכל – הוא פשוט יגשים לכם את החלומות ויהפוך למציאות את כל מה שאי פעם חלמתם עליו.

 

למה הזמנת מעצב פנים חשובה גם מבחינת התקציב?

יתרון נוסף וחשוב מאוד של מעצב פנים בתהליך הקמת דירות בשומרון או בכל מקום אחר בארץ, הוא התקציב. נכון, תצטרכו להוציא כסף בכדי לשלם למעצב הפנים על השירות שלו, אך במקביל, מעצב הפנים ידע כיצד לעבוד עם תקציב מוגבל וכיצד להוציא את המקסימום מתוך התקציב שלכם. הוא ידע כיצד למצוא פריטים בעלויות נמוכות ומשתלמות יותר, כיצד לשדרג אביזרים זולים ולהעניק להם מראה יוקרתי מבלי לבזבז יותר מדי כסף ובנוסף, הוא יוכל לנצל קשרים שיש לו בחנויות העיצוב השונות בכדי לקבל הנחות והטבות שאתם, כצרכנים פרטיים, לא תוכלו לקבל. לכן, למרות ההוצאה הכספית הכרוכה בהזמנת מעצב פנים, בסופו של דבר הוא יחסוך לכם הרבה מאוד כסף.

 

איך לחסוך בעלויות כאשר בוחרים מעצב פנים?

כאשר אתם בוחרים מעצב פנים, במיוחד אם אתם בעלי תקציב מוגבל, עליכם לקחת בחשבון כי המטרה היא למצוא את האיזון בין המחיר לבין האיכות. אתם יכולים למצוא מעצבי פנים מתחילים וללא ניסיון רב אשר ידרשו מחירים נמוכים ומפתים מאוד, אך בפועל העבודה שלהם לא תשתווה למה שיספק לכם מעצב פנים מומחה, בעל ניסיון ובעל קשרים רבים בתחום.

 

לכן, קודם כל הכינו לעצמכם רשימה של מספר מעצבי פנים טובים באזור שלכם, מעצבי פנים שקיבלתם עליהם המלצות מאנשים שאתם מכירים באופן אישי ואתם סומכים עליהם. רק לאחר מכן בדקו הצעות מחיר בין המעצבים הטובים, ובצעו את הבחירה במעצב הדורש את המחיר המשתלם ביותר.