שימוש במאווררי תקרה מעוצבים להשלמת עיצוב פנים

כשאנחנו בוחרים פריטים לעיצוב הבית, אנחנו מבקשים שכל פריט ישלים אחד את השני בצורה מסוימת, סביר להניח שלא נקנה שולחן לסלון שיהיה שונה באופן קיצוני מהספות ולא נקנה שידת טלוויזיה שתהיה שונה באופן קיצוני מהצבע של הקירות או התמונות שתלויות על הקיר. בסופו של יום הבית שלנו אמור להיראות כמו בית מעוצב בצורה רצינית ולא כמו קרקס.

 

מטרתנו היא ליצור עיצוב פנים משלים, כך שיהיה ניתן להרגיש זהות ואופי לבית, ומכאן שכל דבר שנבחר חייב להיות בעל אופי משלו אך גם משלים את שאר הפריטים בבית. דוגמא טובה לכך היא מאוורר התקרה – במהלך השנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר אנשים קונים מאוורר תקרה ומעדיפים להשתמש בו מאשר להשתמש במערכות מיזוג אוויר אחרות, גם בגלל מסיבות של עלויות כלכליות וגם בגלל שהשימוש במאוורר תקרה הוא הרבה יותר נוח ופשוט מאשר שימוש במערכות מיזוג אוויר אחרות (האוויר הרבה יותר נקי ונעים). לכך יש להוסיף שמדובר בפריט שהוא ידידותי לסביבה ומאחר וכיום אנחנו מחפשים כל הזמן פריטים ששומרים טוב יותר על הסביבה, אנחנו מעדיפים אותו על פני מערכות מיזוג אחרות אשר צורכות אנרגיה ומזהמות את הסביבה.

 

העובדה שיותר ויותר אנשים משתמשים במאוורר תקרה, הביא לכך שאנחנו יכולים לראות מאווררים בעלי עיצובים שונים, מדובר במאווררים שיכולים להשתלב בבתים פרטיים בחדרים שונים, משרדים, בתי קפה, מסעדות, חנויות, מספרות ובמקומות רבים אחרים.

 

כיצד מאוורר תקרה משלים למעשה את עיצוב הפנים?

אם נחבר את החלק הראשון של הדברים, קרי יצירת עיצוב פנים כולל עם החלק השני קרי מאוורר תקרה מעוצב, נמצא שלא אחת אנחנו יכולים להוסיף לאותם פריטים שמעצבים את הבית בכלל וכל חדר בנפרד, מאוורר תקרה עם מאפיינים שונים של עיצוב, מאווררים אשר מוסיפים לא מעט לעיצוב הכולל של הבית, זה בהנחה כמובן ואנחנו עושים את הבחירה הנכונה.

 

אנחנו יכולים למצוא מאווררי תקרה חלקים, כלומר כאלה שאין עליהם שום ציור או שום שילוב של צבעים, ואלה יכולים להשתלב בבתים ובחדרים שהעיצוב הבסיסי שלהם הוא חלק ופשוט. אנחנו יכולים לבחור בין מאוורר תקרה מעוצב בצבע מסוים שישלים את העיצוב הכולל או בצבע מעט שונה בשביל להוסיף גוון חדש למקום. רצוי שזה לא יהיה צבע שעומד בניגוד מוחלט, על מנת שלא יהיה בלגן של צבעים בעיניים. כמו כן אנחנו יכולים למצוא מאורר תקרה שיש לו עיטורים או שילוב של צבעים, ציורים וכן מאווררי תקרה שעשויים מחומרים שונים, כאן למאוורר תקרה יהיה תפקיד הרבה יותר חשוב מבחינת העיצוב שלו. במיוחד אם מדובר במאוורר תקרה שקשה מאוד להימנע מהעיצוב שלו. הסיכון פה הוא, שאותו מאוורר ימשוך תשומת לב מפריטים אחרים ויאפיל עליהם.