ריהוט משרדי בהתאמה אישית

כל מי שמעצב משרד יודע כיום שיש פרטים רבים שצריך לתת להם את תשומת הלב. אין מדובר בעיצוב שמתאים לכל משרד וחשוב מאד להתאים את העיצוב לעקרונות אישיים של העסק עצמו, של אופי העיסוק שלו, של מי שמנהל אותו וכמובן להתאים אותו לעובדים ולמי שאמור לקבל בו שירותים או אפשרות לרכוש מוצרים. עיצוב משרדים הוא תחום נפרד העומד בפני עצמו בתוך הנושא הרחב של עיצוב פנים וחשוב מאד שאת הפרויקט ילווה מי שיש לו ניסיון רב ועשיר ככל האפשר בעיצוב משרדים מסוגים שונים. אחת ההחלטות החשובות ביותר קשורה לנושא של עיצוב רהיטים.

 

כל פריטי הריהוט המשרדי צריכים להיות איכותיים וטובים וכמובן להיות יפים ומעוצבים. על מנת למצוא את הריהוט שהכי יתאים לכל העקרונות שצוינו אפשר כיום להזמין ריהוט משרדי בהתאמה אישית וכך להתאים באופן מושלם בין פריטי הריהוט לבין העיצוב הכולל של המשרד ועמדות העבודה. כסאות, שולחנות מחשב, ריהוט של חדרי ישיבות ואפילו הרהיטים שבחדר האוכל – כל אלה נבחרים בקפידה תוך שמירה על אחידות עיצובית בכל חלקי המשרד. מראה זה ישווה למשרד מראה רציני, מושקע ואפילו יוקרתי שישתקף בעיניהם של המבקרים, האורחים והלקוחות.

 

על מה מקפידים בעת תהליך של עיצוב פנים למשרד?

כאמור, חשוב מאד להבין את ההבדלים בין עיצוב של משרד לבין עיצוב של בית או דירה ולמצוא את איש המקצוע שיש לו ידע וניסיון רבים וארוכי שנים בתחום זה. לא כל אחד יוכל להנחות כיצד להזמין ריהוט משרדי בהתאמה אישית אך כאשר מנהל המשרד או בעל החברה יידע על האפשרות הזאת ייתכן והוא לא יתפשר על הזמנת פריטי ריהוט מקטלוג אלא יעדיף למצוא את פריטי הריהוט המיוחדים והייחודיים שיעשו את ההבדל ויהפכו את המשרד שלו למיוחד, כזה שהלקוחות, המבקרים ואפילו העובדים לא יוכלו שלא לשים לב לייחודיות שלו ולסגנון העיצובי שעל פיו הוא עוצב.

 

כיום ישנם סוגים רבים של רהיטים המתאימים לעיצוב של משרדים וכל סוג יתאים לסוג אחר של משרד. הרי אין לצפות שיהיו אותם פריטי הריהוט במשרד של עורך דין, פקידת קבלה בבניין משרדים או מנהל מוסך. כל פריט כזה צריך להיבחר בקפידה על מנת לשדר לכל מי שמגיע – היכן הוא נמצא וכיצד יש לנהוג במקום. כאשר העיצוב של פריטי הריהוט עצמם משתלב עם העיצוב של המקום והחלל – תתקבל תחושה נעימה ונוחה במקום וכל האלמנטים העיצוביים ישתלבו לכדי הרמוניה נעימה ושלווה.

 

גם מי שעובד במשרד ייהנה מאד להגיע בבוקר אל משרד מעוצב שנעים לשהות בו וירגיש שחושבים עליו ודואגים לו לסביבת עבודה תומכת ונעימה. כך תעלה תחושת השייכות של העובדים ומידת היעילות שלהם תהיה גבוהה הרבה יותר, מה שיתרום גם לעבודה השוטפת.