עיצוב לופטים ירוקים

  • שמעת על לופט הבנוי בבניה ירוקה?
  • מעוניין לבנות/לשפץ לופט באמצעות שיטות ירוקות?
  • רוצה להרוויח גם לופט מעוצב וגם אקולוגי?

לקיים אירוע בלופט ירוק ומעוצב זוהי חגיגה כפולה. הלופט יפה ואסתטי ועם זאת הוא גם בנוי בבניה ירוקה ואקולוגית, לכן חוסך בחשמל ובמים למי שמתארח במקום. אם אתה שוקל לשדרג/לשפץ לופט קיים בצורה אופטימלית, לופט מעוצב וירוק זוהי הבחירה הנכונה עבורך ועבור שותפיך לחגיגה.

 

מה ההבדל בין לופט הבנוי בבניה ירוקה לבין לופט רגיל?

לופט הבנוי בבניה רגילה אינו שם דגש על הפן האקולוגי. מערכות המים והחשמל שיותקנו בלופט רגיל הן סטנדרטיות ואינן חסכוניות וכך גם כל האביזרים העיצוביים שירהטו ויקשטו את הלופט. לעומת זאת בלופט הבנוי בבניה ירוקה, כבר בשלב התיכנון הראשוני עושים כל מה שצריך על מנת שהלופט יהיה אקולוגי וידידותי לסביבה. מה זה אומר? מערכות מים וחשמל חסכוניות, שימוש בחומרים ממוחזרים בשלב הבניה, וריהוט הלופט ברהיטים יד שניה או ברהיטים הבנויים מחומרים ממוחזרים. מבחינת המראה של הלופט ככל הנראה שלא ניתן לראות הבדל בינו לבין לופט רגיל לירוק, שניהם יפים מאוד ואסתטיים. עיצוב לופטים ירוקים נהייה טרנד מוצלח מאוד ומשתלם עבור כולם.

 

יתרונות של לופטים ירוקים

יש לא מעט יתרונות ללופטים ירוקים, העולים על היתרונות של לופטים הבנויים בבניה רגילה:

  • עיצוב לופטים ירוקים לאירועים הרבה פעמים יהיה זול יותר לביצוע
  • עיצוב לופט לאירועים הבנוי בבניה ירוקה יחסוך שימוש במים
  • עיצוב לופטים ירוקים חסכוני מאוד בחשמל
  • עיצוב לופט לאירועים בדרך כלל יגיע עם ריהוט ממוחזר או יד שניה.
  • עיצוב לופט לאירועים בבניה ירוקה ידידותי מאוד לסביבה

אילו אירועים ניתן לקיים בלופט ירוק?

כל אירוע שרוצים ניתן לחגוג בלופט הבנוי בבניה ירוקה. כמובן שאנשים אשר מאמינים בדרך חיים כזו וחיים אותה גם בביתם שלהם באופן יום יומי, ייהנו מאוד מהאפשרות שיש להם ללכת לחגוג אירוע מחוץ לבית, וסוף סוף האירוע יהיה במקום שמתחשב בסביבה בדיוק באופן בו גם הם מתחשבים בסביבה. לכן עיצוב לופט לאירועים בבניה ירוקה הוא במגמת עלייה, ובכלל ישנה מגמה הולכת וגדלה בשנים האחרונות של אנשים שאכפת להם יותר מהסביבה ואנשים שמבינים כי אם לא נתחיל להתייחס לסביבה שלנו בכבוד המגיע לה, עוד כמה שנים כדור הארץ לא יעמוד בזה יותר. באופן קצת יותר כללי – כל אדם שרוצה לקיים אירוע מכל סוג, יכול לקיים אותו בלופט ירוק – אין זה משנה אם הוא עצמו מאמין גדול בבניה ירוקה.

 

עיצוב לופט לאירועים

האמונים על עיצוב לופטים ירוקים הם אנשי מקצוע מגוונים משלל תחומים. חשוב מאוד כי אנשי מקצוע אשר מבינים בבניה ירוקה ייקחו חלק בפרויקט מסוג זה כדי שיידעו לנצל את משאבי הסביבה בצורה החסכונית והיעילה ביותר. בטווח הארוך כולם ירוויחו מכך – גם בעלי הפרויקט וגם המתארחים השונים. עיצוב לופטים ירוקים הוא בהכרח כולל גם עבודה תשתיתית יעילה וגם עבודה עיצובית נכונה. מעצב אשר יעבוד בשיתוף פעולה יחד עם אדריכל – יוכלו יחד לשלב כוחות ולבנות לופט חסכוני, יפה ואסתטי.